Vélemények az Endo-Kapszuláról
Tisztelt Tanár úr, kedves ,,közreműködők"!
Köszönöm a lelkiismeretes és emberséges hozzám állásukat, a magasszintű ellátást.
« vissza a véleményekhez
Tisztelt Tanár úr, kedves ,,közreműködők"!
Köszönöm a lelkiismeretes és emberséges hozzám állásukat, a magasszintű ellátást.